Urządzenie do peelingu kawitacyjnego – jak wybrać?

Piękna, świetlista i jednolita skóra to marzenie każdego. Dawniej, aby móc cieszyć się idealną cerą, niezbędne były regularne wizyty w gabinecie kosmetycznym. Dziś, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możemy zadbać o skórę równie efektywnie bez wychodzenia z domu. A zapewni nam to urządzenie do peelingu kawitacyjnego! Sprawdźmy jak działa i dowiedzmy się, jak je wybrać. 

Peeling kawitacyjny — głębokie oczyszczenie skóry

Peeling kawitacyjny to zabieg, który działa na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim stosuje się go do złuszczania naskórka, co zapewnia doskonałe oczyszczenie cery. To jednak nie wszystko. Działa on bowiem na bardzo głębokie warstwy naskórka. Dzięki temu zapewnia bardzo dużą skuteczność i niemal natychmiastowy efekt świetlistej i jednolitej cery. Co więcej, peeling taki przyczynia się do pobudzenia produkcji kolagenu. To z kolei sprawia, że przy jego regularnym przeprowadzaniu, skóra staje się wygładzona, a zmarszczki spłycone i mniej widoczne.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego wykorzystuje w swym działaniu kawitację, czyli przekształcenie cieczy w pęcherzyki powietrza. Podczas swego działania, emituje ono fale ultradźwiękowe, co po dotknięciu zwilżonej skóry powoduje, że woda zamienia się w gaz. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, to bowiem przyjemny masaż wibracyjny.

Jak używać urządzenia do peelingu kawitacyjnego?

Samo przeprowadzenie zabiegu urządzeniem do peelingu kawitacyjnego jest naprawdę proste. Przed wykonaniem peelingu należy wykonać demakijaż i dokładnie oczyścić cerę. Następnie wystarczy ją zwilżyć — najlepiej ulubionym hydrolatem lub wodą różaną. Należy pamiętać, że podczas zabiegu skóra powinna być cały czas zwilżona.

Na co zwrócić uwagę przy wybierając urządzenie do peelingu kawitacyjnego?

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. To must have dla każdego, kto chce cieszyć się efektami jak z salonu kosmetycznego. Na rynku wybór takich urządzeń jest naprawdę duży — opcji wciąż jest więcej. Jak więc znaleźć idealny sprzęt do peelingu kawitacyjnego dla siebie? Przede wszystkim stawiajmy jedynie na urządzenia sprawdzonych i zaufanych marek. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że są one najwyższej jakości. Prócz tego, warto zwrócić uwagę na rozmiar i sposób zasilania urządzenia. Bez wątpienia najwygodniejszy i najbardziej funkcjonalny będzie model bezprzewodowy. Możemy wykonać nim zabieg w sposób prosty i komfortowy i to w dowolnym miejscu — nawet w podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *