Jakie gadżety powinnaś mieć zawsze w swojej torebce?

Torebki damskie pomieszczą sporo mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów. Niektóre akcesoria mogą okazać się przydatne w najmniej spodziewanym momencie. Kobiety, które lubią mieć przy sobie ogromną ilość drobiazgów powinny zaopatrzyć się w organizer. Dzięki niemu wewnątrz torby zawsze będzie panował ład i porządek, a znalezienie telefonu lub kluczy nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

Torebki damskie pomieszczą sporo mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów. Niektóre akcesoria mogą okazać się przydatne w najmniej spodziewanym momencie. Kobiety, które lubią mieć przy sobie ogromną ilość drobiazgów powinny zaopatrzyć się w organizer. Dzięki niemu wewnątrz torby zawsze będzie panował ład i porządek, a znalezienie telefonu lub kluczy nie będzie stanowić żadnego wyzwania.

1. Kosmetyczka

Wiele pań nie wyobraża sobie wyjść z domu bez kosmetyczki. Nie warto jednak zabierać ze sobą całej zawartości toaletki. Model to torebki powinien być niewielki, a jednocześnie poręczny. Warto do niego zapakować wyłącznie najpotrzebniejsze elementy np. korektor, puder, konturówkę do ust, szminkę, tusz do rzęs, krem do rąk. Jest to kwestia bardzo indywidualna, więc każda kobieta powinna samodzielnie określić, jakie produkty są jej niezbędne.

2. Pokrowiec na telefon

Wrzucając smartfon do torby należy liczyć się z tym, że ekran może ulec zarysowaniu, a nawet pęknięciu. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby zniszczyć telefon o dużej wartości. Case nie kosztuje wiele, więc każdy może pozwolić sobie na taki zakup. Dedykowany pokrowiec nie tylko ochroni urządzenie przed uszkodzeniem, ale również ułatwi jego sprawne odnalezienie. Dużym zainteresowaniem cieszą się zapinane pokrowce (zazwyczaj posiadają one zapięcie na rzep lub magnes).

3. Lusterko z podświetleniem

Z pewnością wiele kobiet poprawiało makijaż w niesprzyjających warunkach otoczenia. Korzystanie z latarki wbudowanej w telefonie nie jest zbyt wygodne. Ciekawą opcją wydaje się być lusterko z podświetleniem. Niedostateczne oświetlenie nie będzie stanowić żadnej przeszkody podczas malowania ust lub poprawiania fryzury. Jest to również prawdziwy strzał w dziesiątkę dla pań, które często podróżują.

4. Uchwyt na torebkę

Wieszak na torebkę kosztuje kilka złotych, a dzięki niemu można znacząco podnieść komfort codziennego życia. Można wykorzystać go w restauracji, szkole, pracy, a także wielu innych miejscach. Zamontowanie uchwytu do blatu stołu lub biurka trwa zaledwie kilka sekund. Jego demontaż jest równie prosty i szybki. Dzięki opisywanemu gadżetowi torebka nie będzie kurzyć się na podłodze.

5. Dozownik perfum

Spakowanie do torebki pełnowymiarowej buteleczki ulubionych perfum nie jest zbyt dobrym pomysłem. Taki flakonik zwykle waży dość dużo, a więc stanowi on niepotrzebne obciążenie. Ponadto, szklane opakowania mogą rozbić się pod wpływem uderzenia, co skutkuje rozlaniem perfum. Pozbycie się silnego i drażniącego zapachu z torby oraz jej zawartości jest bardzo trudne. Właśnie dlatego warto zakupić dozownik perfum wykonany z lekkiego tworzywa. Wystarczy pamiętać o systematycznym uzupełnianiu!

6. Piórnik

Mały piórnik nie zajmuje zbyt dużej ilości przestrzeni, a dzięki niemu wszystkie przyrządy do pisania będą znajdować się w jednym miejscu. Odnalezienie długopisu luźno wrzuconego do torby, to nie lada wyzwanie. Do piórnika warto także włożyć karteczki samoprzylepne, na których można zanotować ważne informacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *