Select Page

PGTS, a więc po prostu Polska Grupa Techniczno Sanitarna, funkcjonuje w Sosnowcu, w województwie śląskim. Uwierz nam ścianki szczelne zapewniamy znakomite dokonanie. W ofercie można znaleźć wykonywanie:

– ścianek szczelnych

– robót ziemnych i rekultywacyjnych

– odwodnień terenu

– sieci wodociągowych

– przyłączy domowych i obiektowych,

– instalacji sieci kanalizacji deszczowej

Ponadto możemy zaproponować wewnętrzne instalacje C.O i CWG, a na dodatek usługi w zakresie przewozów albo pogrążanie grodzic.

Prawda jest taka, że PGTS to na ten moment jeden z bardziej wskazanych wyborów w okolicy jeśli wchodzą w rachubę ścianki szczelne oraz cała reszta. Posiadamy naprawdę spore doświadczenie, bardzo dużą wiedzę, umiejętności, na dodatek naturalnie mamy odpowiedni sprzęt. Ciężko nie wspomnieć także o grupie pracowników, którzy najzwyczajniej w świecie są zawodowcami, dla których wszelkiego rodzaju roboty ziemne czy ścianka szczelna absolutnie nie stanowią choćby minimalnego problemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności, wystarczy zapoznać się rzetelnie z zawartością naszej strony, choć naturalnie można także nawiązać z nami kontakt. Z chęcią odpowiemy na autentycznie każde pytanie!