Select Page

Meble Wróblewski z salonem mieszczącym się w mieście Sosnowiec to pewność wysokiej jakości oraz zawodowej realizacji różnych rodzajów mebli. Produkcją mebli a także zabudową wnęk przedsiębiorstwo trudni się już od niemal ćwierćwiecza i skłania się ku spełnianiu indywidualnych potrzeb klientów. Wykonuje zlecenia z nastawieniem na nowoczesne technologie i wspomagając się materiałami najwyższej klasy.
Produkty, które wchodzą w ofertę, to: meble kuchenne, pokojowe, do łazienek, szafy na wymiar przesuwne a także wolnostojące, jak również meble garderobiane. Nie tylko dom i mieszkanie wchodzą w skład kompetencji firmy. W ofercie znajdują się także meble na wymiar do aptek, sklepowe i biur. Także proponujemy Państwu doskonałe meble kuchenne na wymiar Katowice
Projektanci i wykonawcy znają się świetnie na wykonywanej pracy, więc wykonują ją zgodnie z najważniejszymi zasadami montażu mebli. Przykładowo jeśli chodzi o okap kuchenny, musi on być umieszczony na odpowiedniej wysokości, by mógł efektywnie pochłaniać opary.
Jeżeli ktoś zamierza wykończyć dom albo mieszkanie albo dokonać remontu, w obecnych czasach nieobca mu będzie zabudowa wnętrz. Katowice i sfery sąsiednie mają w swojej ofercie produkty tradycyjne, ale też przyjmują oryginalne zlecenia.
Meble Wróblewski to oferta dla klientów z takich miejscowości jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Żeby porozmawiać z pracownikami firmy, wystarczy uzupełnić kwestionariusz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Profesjonalista dokonuje pierwszych pomiarów, są one całkowicie nieodpłatne, a później robi wizualizacje komputerowe. Klient za każdym razem ma prawo zdecydować o wyglądzie i konstrukcji mebli – wszystko realizuje się z uwzględnieniem jego potrzeb.
Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie oraz
składania zamówień. Gwarantujemy zadowolenie.
meble na wymiar