Select Page

Firma Eurostep Poland to największy na rynku wytwórca posadzek oraz producent żywic. Propozycja firmy to zaawansowanej klasy posadzki z żywic stworzone z różnego rodzaju tworzyw, zaprojektowane zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i na wielkopowierzchniowe przestrzenie. Są to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę wyróżnia posadzki z żywic zaawansowana technika produkcji. Powierzone projekty cieszą się uznaniem, bo są zawsze odporne i estetyczne. Poniżej można znaleźć spis sugerowanych nawierzchni.

Mrozoodporne rodzaje posadzek, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na posadzkę zarówno niebanalną jak i wytrzymałą. Nawierzchnie kamienne są wodoszczelne, praktyczne, odporne na kurzenie i nie zawodzą przez wiele lat. Kamienne dywany są produkowane z wykorzystaniem żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, jaka najlepiej zdaje egzamin w pomieszczeniach magazynowych jak również halach przemysłowych. Są one nad wyraz wytrzymałe, dlatego nadają się jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe powinny być bardzo wytrzymałe, odporne na zniszczenia, ponieważ wyznaczają podstawę konstrukcyjną zakładów. Zastosowana do produkcji tego typu powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie służyć przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością impregnacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dlatego, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek stworzonych w najwyższej i nowatorskiej jakości.

eurostep posadzki